Batex Dětská podkovička z dutého vlákna, 231 S

Batex Dětská podkovička z dutého vlákna, 231 S

  • Bez DPH 240 Kč

Podkovička pro děti vyrobená z dutého vlákna a 100% bavlny efektivně fixuje krk a hlavičku vašeho děťátka a zaručuje mu tak maximální pohodlí a přirozenou polohu, která mu usnadní odpočinek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětská podkovičk z dutého vlákna Batex je skvělým pomocníkem pro každý den. Podkládejte s ní hlavičku vašeho děťátka, a zajistěte mu tak maximální pohodlí a přirozenou polohu, která je důležitá pro dobrou adaptaci na vnější prostředí a usnadní správný vývoj všech svalových skupin. Podkovičku můžete vkládat například do kočárku či postýlky dle potřeby.

Podkovička efektivně fixuje krk a hlavičku děťátka a zabraňuje tak vlivu otřesů při cestování. Díky dutému vláknu je mimořádně lehká a snadno přenosná. Povrchovým materiálem samotné podkovičky je bavlna a polyester. Tato kombinace působí velmi příjemně a zároveň prodlužuje životnost výrobku.

Tato podkovička, stejně jako další sortiment přikrývek, polštářů a rozmanitých podložek pro děti i dospělé, je výrobkem české firmy Batex, která dává důraz na jednoduchou technologii s kvalitními materiály a širokým spektrem využití. Podkovička je praktickou pomůckou, která potěší vaše děťátko a zaručí mu ničím nerušený odpočinek. Díky univerzální smetanové barvě a roztomilém obrázku s kočičkou bude navíc krásně ladit s vaší další výbavou pro miminko.

Snímatelný fleecový povlak můžete prát do teploty 30 °C. Výplň z dutého vlákna pak můžete vyprat až na 95 °C. Vysoká teplota zničí škodivé alergeny a zajistí perfektní čistotu.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno, Fleece

Barva: smetanová

Lůžkoviny - povlak: fleece

Lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester

Lůžkoviny - výplně: duté vlákno

Produktové řady: Batex ALLERGY, Batex KIDS

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: