Nobilis Tilia Grapefruit 10 ml

Nobilis Tilia Grapefruit 10 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Grapefruit osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Také eliminuje otoky a uvolňuje namožené napjaté svaly.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Esenciální olej Grapefruit Nobilis Tilia osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Také eliminuje otoky a uvolňuje namožené napjaté svaly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.

Svěží citrusová lehce nahořklá až trpká vůně grapefruitu má tonizující účinky na celý organismus. Působí proti depresím, zahání smutek, mírní dopady stresu a navozuje příjemnou náladu. Osvěžující vůně mírní vytrvalé bolesti hlavy i migrénu, uvolňuje napjaté svaly a působí lehce antispazmaticky.

Rychlé osvěžení

Éterický olej z grapefruitu je to pravé pro chvíle, kdy se cítíte prázdní a bez energie. Intenzivní a jemně hořká citrusová vůně ihned osvěží vaše tělo i mysl a nastartuje vás do úspěšného dne. Vůně grepu působí na všechny vaše smysly a je velmi energizující. Díky tomu ji oceníte nejen v domácím prostředí, ale výborně se hodí také do kanceláře, kde udrží vaši mysl svěží a zlepší vaši koncentraci.

Proti únavě i bolestem

Éterický olej z grapefruitu je ideální volbou pro dny, kdy potřebujete probudit a dodat síly. Grapefruitová esence vám dodá energii a podpoří vás také při stresu a duševním vypětí. Zároveň má účinky také proti bolestem, zejména pak migrénám a bolestem hlavy, které účinně zmírňuje a dopřeje vám konečně chvíli klidu. Pomáhá při poruchách soustředění a probudí unavenou mysl.

Pro dobrou náladu

Díky své svěží vůni je grapefruitový éterický olej výborným životabudičem a podporuje pozitivní naladění a sebemotivaci. Zlepšuje nápadu, upevňuje sebevědomí a mírní nervozitu či trému. Zároveň tonizuje celý organismus a pomáhá také při namoženém svalstvu, které uvolňuje a zmírňuje jeho bolesti. Působí antidepresivně a smazmolyticky.

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu kůže. Po aplikaci nevystavujte pokožku alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citrus Decumana Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Citrus Decumana Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.