Sanatur Green Energy dražé bonbony se spirulinou a chlorellou 45 g

Sanatur Green Energy dražé bonbony se spirulinou a chlorellou 45 g

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 45 g
  • Ostatní kategorie: Spirulina
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Šťavnaté dražé s ovocnou příchutí, bohaté na zdraví prospěšné látky ze sladkovodních řas. Pro zlepšení výkonnosti a koncentrace. S obsahem 50 účinných přírodních látek z Chlorelly a Spiruliny zinek. certifikáty: vhodné pro: vnitřní užit&ia

Šťavnaté dražé s ovocnou příchutí, bohaté na zdraví prospěšné látky ze sladkovodních řas. Pro zlepšení výkonnosti a koncentrace. S obsahem 50 účinných přírodních látek z Chlorelly a Spiruliny zinek.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tuhá
barva: zelená
balení: papírový obal

dávkování: Zdravé mlsání pro děti i dospělé. 1 dražé obsahuje 100mg Chlorelly/Spiruliny. 100% vegetariánské.
složení: třtinový cukr*, glukózový sirup*, Spirulina platensis s obsahem zinku (8%), Chlorella pyrenoidosa (2%), regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: agar-agar, přírodní jahodové aroma, leštící látky: včelí vosk, arabská guma
*suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, únava

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?