Naturalis Guarana 100 g

Naturalis Guarana 100 g

  • Bez DPH 225 Kč

Extrakt z guarany skvěle posiluje a vitalizuje celý organismus. Má povzbuzující účinky stejně jako káva, avšak bez žaludečních nevolností. Pomáhá i při redukčních dietách.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Extrakt z guarany Naturalis skvěle posiluje a vitalizuje celý organismus. Má povzbuzující účinky stejně jako káva, avšak bez vzniku závislosti či žaludečních nevolností. Plody guarany stimulují všechny tělesné funkce, podporují paměť i odolnost vůči zvýšené psychické a fyzické zátěži. Pravidelné užívání snižuje napětí a pomáhá lépe se vyrovnat s nadměrným stresem.

Guarana obsahuje kofeinu více než káva, avšak nemá negativní účinky na zažívání, nepřekyseluje žaludek a nezpůsobuje nervozitu. Přesto dokáže skvěle povzbudit organismus na dlouhou dobu a dodat množství energie. Plody guarany kromě kofeinu obsahují také vysoký podíl vitaminu C, antioxidanty, dále vitaminy řady B a zdraví prospěšné rostlinné silice.

Při pravidelném užívání guarana zvyšuje mentální výkonnost, působí proti únavě a udržuje mysl déle bdělou. Obsažený kofein také pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a při migrénách, ale také stimuluje spalování tuků a cukrů, a tím je vhodným pomocníkem při redukčních dietách. Extrakt z guarany je vhodný pro povzbuzení celého organismu a zvýšení jeho výkonnosti, posiluje paměť a koncentraci, pomáhá tělu lépe se vyrovnat se stresem.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Extrakt z guarany v prášku (100 %)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, nespavost a stres, redukce váhy, únava

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Ten kdo TEN KRAM dela se v tom prd vyzna / HealthyGirl 21. 12. 2016 11:23

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci..... Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci....; -- NA OBALU je napsano: Dospeli - 1 CAJOVA lzicka, Deti - 1 CAJOVA lzicka!!!!!!!!! Nekdo se z toho pote fakt posere....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Moringa 100 g

Moringa obsahuje kvalitní rozemleté listy této superpotraviny bohaté na množství vitaminů a bílkoviny. Pomáhá harmonizovat zažívání a podporuje zdraví celého zažívacího traktu i vylučovacího traktu.