Naturalis Guarana, bio 100 g

Naturalis Guarana, bio 100 g

Skladem na pobočce

Extrakt z guarany pomáhá zahánět únavu a vitalizuje celý organismus, kterému současně dodává vitamin C a další látky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extrakt z guarany Naturalis skvěle pomáhá zahánět únavu a vitalizuje celý organismus. Plody guarany obsahují různé vitaminy a další účinné látky a kromě jiného stimulují všechny tělesné funkce a odolnost vůči zvýšené psychické a fyzické zátěži.

Guarana dokáže skvěle povzbudit organismus na dlouhou dobu a dodat mu množství energie. Přispívá i k správnému fungování imunitního systému. Plody guarany kromě kofeinu obsahují také vysoký podíl vitaminu C, dále vitaminy řady B, látky chránící buňky těla před působením oxidačního stresu a nejrůznější rostlinné silice. Extrakt z guarany přispívá k normálnímu trávení a napomáhá k udržení normální tělesné hmotnosti.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1 lžičku 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Ten kdo TEN KRAM dela se v tom prd vyzna / HealthyGirl 21. 12. 2016 11:23

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci..... Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci....; -- NA OBALU je napsano: Dospeli - 1 CAJOVA lzicka, Deti - 1 CAJOVA lzicka!!!!!!!!! Nekdo se z toho pote fakt posere....

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?