Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

ZAO Hedvábný minerální make-up 509 Sand beige

ZAO Hedvábný minerální make-up 509 Sand beige

Minerální make-up ve světlém odstínu se žlutým podtónem zanechá na kůži příjemný matný finiš, aniž by ucpával póry. Nechává vaši pleť volně dýchat a je vhodný obzvlášť pro problematickou pleť. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hedvábný minerální make-up 509 Sand Beige od Zao je specifický svým práškovým složením, díky kterému odpadá nutnost používání pudru. Make-up totiž na pleti vytváří příjemný matný finiš, ale zároveň neucpává póry a nechává vaši pleť volně dýchat. Tento odstín se hodí pro světlou pleť se žlutým podtónem.

Praktickou náhradní náplň jednoduše přendáte do původního obalu, a ušetříte tím peníze a nezatížíte životní prostředí. Přestože je make-up vhodný pro všechny typy pleti, určitě jej oceníte, obzvlášť pokud máte citlivou pokožku se sklonem k akné nebo k vyrážkám. O vaši pleť totiž bude pečovat prášek z mikrostříbra, který je antiseptický a antibakteriální, křemík a kakaové máslo zachovají pleť krásně hydratovanou a prášek z bambusu ji důkladně regeneruje. 

Doporučujeme nanášet make-up štětcem kabuki. Pomocí krouživých pohybů na tváři vytvoříte rovnoměrnou přirozenou vrstvu. Minerální make-up může být také skvělým dárkem díky krásnému bambusovému obalu, který vás na první pohled zaujme a dotvoří dojem jedinečné přírodní péče. 

Použití: Před použitím make-upu naneste na pleť hydratační krém nebo podkladovou bázi. Prášek nasypejte přes sítko do bambusového víčka, odkud jej lehce nanesete na kabuki štětec. Přebytečný prášek můžete setřepat. Krouživými pohyby pak naneste make-up po celém obličeji. Pro větší krytí vrstvěte make-up znovu rovnoměrně po obličeji.

Barva - světlost: světlá

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?