Prohlédněte si vaše seznamy přání

Preserve Holící strojek Triple

Preserve Holící strojek Triple

Pro hladké a snadné oholení se strojkem vyrobeným z jogurtových kelímků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Holicí strojek Triple od značky Preserve je první strojek na českém trhu s rukojetí ze 100% recyklovaného plastu, predevším jogurtových kelímků.  Je vhodný pro ženy i muže a díky protiskluzové rukojeti je holení velmi snadné a pohodlné.

Trojité břity jsou pokryty titanem a zvlhčovací proužek obsahuje aloe vera, barvivo neživočišného původu a olej s vitamínem E. Balení obsahuje strojek a dvě náhradní hlavice. Rukojeť je recyklovatelná.

Holící strojek je vhodný pro vegany.

Firma Preserve je ekologicky zaměřená společnost, která vyrábí produkty dobré pro lidi, ale také pro naši planetu. Ke své výrobě využívá výhradně 100% recyklované plasty. Výrobky se mohou pyšnit certifikací B Corp a jsou vhodné pro vegany.

Holící strojek je vhodný pro vegany.

Použití: Pro oholení tváře: Na požadované části obličeje naneste pěnu na holení a jemnými tahy oholte. Opláchněte vodou a naneste vhodný krém nebo vodu po holení. Pro oholení těla: Na požadované části těla naneste pěnu na holení nebo pořádně namydlete. Krátkými jemnými tahy oholte. Omyjte vodou a naneste vhodný krém, olej nebo mléko.

Výrobce: PRESERVE, Attn: Local Heroes Contest, 657 Main St. , MA 02451, Waltham, Spojené Státy Americké , tel: 8883547296

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?