Jak se zbavit brýlí, Mirzakarim Norbekov 260 stran

Jak se zbavit brýlí, Mirzakarim Norbekov 260 stran

  • Značka: ostatní
  • Balení: 260 stran
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Jak se zbavit brýlí poskytuje účinný návod na zlepšení zraku. Kniha je vlastně takovou odlehčenou učebnicí, která zábavnou formou provede anatomií očí a naučí vás základní cviky.

Kniha od Mirzakarima Norbekova Jak se zbavit brýlí poskytuje účinný návod na zlepšení zraku. Kniha je vlastně takovou odlehčenou učebnicí, která vás zábavnou formou provede anatomií očí a naučí vás základní cviky na jejich posílení. Kromě toho nabízí i nový pohled na psychické příčiny zrakových potíží a důvody, které nám obvykle brání na svém psychickém i fyzickém zdraví pracovat a v odhodlání vydržet.

Autor knihy Mirzakarim Norbekov pochází z Uzbekistánu. Je uznávaným doktorem psychologie, pedagogiky a filozofie v medicíně. Zabývá se súfickou medicínou a hledá alternativní způsoby léčení. Díky kombinaci alternativní léčby a znalostí klasické medicíny nabízí opravdu komplexní pohled a úspěšně tak pomáhá svým pacientům.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?