NEOBOTANICS KOLOIDNÍ STŘÍBRO NANO-Ag 100ppm 250 ml

NEOBOTANICS KOLOIDNÍ STŘÍBRO NANO-Ag 100ppm 250 ml

Značka: NEOBOTANICS
Certifikáty: VEGAN
Certifikát VEGAN
634
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Doplněk stravy má antibakteriální účinky, podporuje hojení ran a snižuje riziko infekce.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

KOLOIDNÍ STŘÍBRO NANO-Ag 100ppm NEOBOTANICS pomáhá snižovat riziko infekce a urychluje hojení ran.

Obsahuje částice nano-stříbra stabilizované přírodním polymerem (v potravinářské kvalitě) a je vyrobeno patentovanou technologií NeoMicelle, což je velmi šetrný způsob výroby. Koloidní stříbro má antibakteriální a antiseptické účinky, může pomoci podpořit hojení ran, pomáhá snižovat záněty a stimuluje růst nových buněk. Lze využít i pro čištění a ošetření vody.

Skladování: Skladujte nejlépe v chladu v ledničce, či při teplotě do max 25°C. Chraňte před mrazem. H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P273 - Zabraňte uvolnění do životního prostředí. P501 Odstraňte obsah/obal podle místních předpisů. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Upozornění: Po aplikaci na textil může přípravek způsobit jejich nevratné zbarvení.

NEOBOTANICS je česká vědecko-technologická firma, která se věnuje vývoji a výrobě vysoce účinné kosmetiky a inovativních doplňků stravy. V produktech jsou využívány bioaktivní extrakty a samotné zpracování surovin probíhá šetrnou metodou v jejich laboratořích. Při výrobě přednostně využívají byliny z vlastní eko-produkce a od prověřených českých rodinných farem. Kvalita a obsah účinných látek jsou striktně kontrolovány.

Země původu: Česká republika

Výrobce: BIOCEN Laboratories s.r.o., CAVD Dobříš 1989 , 263 01 , Dobříš, Česká republika

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?