Les Fleurs de Bach Kombinovaná esence obavy z cestování, travels 20 ml

Les Fleurs de Bach Kombinovaná esence obavy z cestování, travels 20 ml

  • Bez DPH 364 Kč

Bachova květová esence Cestování je určená pro klidné cesty bez stresu. Uvolňuje, působí relaxačně a harmonizuje duševní stav. Vyrobena je z přírodních esencí a 40% koňaku dle filozofie Dr. Bacha.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Originální Bachova květová esence Cestování Les Fleurs de Bach je vhodná pro ty, kteří mají obavy z cestování nebo jejichž cesty doprovází nervozita. Esence uklidňuje, přispívá k lepší duševní pohodě a vyrovnává celkový stav mysli.

Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr.Bacha. Tzv. Bachovy esence působí na člověka jako na celek ze všech stran a harmonizují stav organismu.

Značka Les Fleurs de Bach vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli, zhotovené přísně podle originální receptury dr.Bacha a certifikované originální metodou výroby podle dr.Bacha. Produkty jsou připravované v bio kvalitě a uchovávané v bio brandy. Jednotlivé esence jsou získávány z planých rostlin sbíraných za plného květu ve slunných dnech.

Použití: 4 kapky dle potřeby, minimálně však 4x denně.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: bio koňak 40% (99,6 %) , ořešák královský, zimolez kozí list, chmerek roční, habr obecný, olivovník evropský, jilm štíhlý

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Účinek: podporující

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?