Alva Liftingový krém rakytníkový 50 ml

Alva Liftingový krém rakytníkový 50 ml

  • Značka: Alva
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled s okamžitým efektem. Výtažky z duběnky a jáhel pleť viditelně vyhlazují. Díky novému komplexu hydratujících složek efektivně působí proti tvorbě vrásek a stárnutí pokožky. Pro přirozeně krásnou a zářivou pleť.Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochrá

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled s okamžitým efektem. Výtažky z duběnky a jáhel pleť viditelně vyhlazují. Díky novému komplexu hydratujících složek efektivně působí proti tvorbě vrásek a stárnutí pokožky. Pro přirozeně krásnou a zářivou pleť.
Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.
Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

Složení: water, emulsifi ers1, jojoba oil*, shea butter*, cocoa butter*, sunfl ower oil*, tapioca*, aloe Vera*, beeswax, glycerin1, fragrance1, cupuaçu butter2, broccoli seed oil*, sea buckthorn oil*, vitamin E1, potassium sorbate, lactic acid1, mandarin oil*, palmarosa oil*, xanthan, millet seed extract1, active ingredient derived from oak apple1, antioxidant1, bisabolol, ph-regulator, geraniol*, limonene*, linalool*, farnesol*, citral*
* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě

99,5% všech složek je přírodního původu
36,4% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

certifikáty: ECOCERT

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?