Me Luna Menstruační kalíšek růžový, s kuličkou 1 ks, M

Me Luna Menstruační kalíšek růžový, s kuličkou 1 ks, M

Značka: Me Luna
420
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OD Kotva > 2 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Kalíšek MeLuna s kuličkou pro snadné vyndávání je díky svým rozměrům ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a které mají průměrně silné menstruační krvácení.

Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL.

Růžový menstruační kalíšek MeLuna je vhodný i pro velmi mladé dívky, a to již od první menstruace. Je vyroben z TPE (termoplastického elastomeru) běžně používaného pro výrobu dětských dudlíků, a kromě toho má zcela hladký vnitřní povrch, díky němuž se snadno čistí. Zakončení v podobě kuličky pak umožňuje snadné vyndávání kalíšku.

Kalíšek MeLuna je příjemně měkký, ale zároveň spolehlivý a funkční. Velikost M je svými rozměry ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a mají průměrně silnou menstruaci. Kalíšek Meluna M má průměr 41 milimetrů, je 48 mm vysoký a nabízí objem cca 28 ml tekutiny.

Na rozdíl od většiny kalíšků je MeLuna Basic vyroben z termoplastu, a ne ze silikonu. V praxi však nepoznáte rozdíl. Termoplast je stejně jako silikon antibakteriální a spolehlivě přilne k poševní stěně, kde zachytává krev. Použití kalíšku je pohodlnější a hygieničtější než v případě tamponů, jelikož se během manipulace s kalíškem nedostanete do styku s krví. Navíc, antibakteriální úprava zabrání množení bakterií v pochvě, a předchází tak vzniku mykóz.

Použití: Kalíšek zmáčkněte současně palcem a ukazováčkem a v podřepu ho zaveďte do pochvy tak, aby byl celý dolní okraj kalíšku schovaný v pochvě. Dobře zavedený kalíšek není v těle cítit. Kalíšek opět vyjmněte a vyprázdněte po zhruba 4-5 hodinách, nejpozději však po 12 hodinách. Během menstruace není kalíšek nutné opakovaně vyvařovat či mýt mýdlem, postačí ho opláchnout teplou vodou.

Upozornění: Vždy před začátkem nového menstruačního cyklu vyvařte kalíšek v horké vodě či sterilizujte v mikrovlnce. Při zavádění i vyjímání kalíšku dbejte na důkladnou hygienu rukou. Kulička neslouží k vyjímání kalíšku, v takovém případě by mohlo dojít k jejímu přetržení. Kalíšek vyjímáme uchopením za dno.

Me Luna je značkou německých menstruačních kalíšků a yoni vajíček. Menstruační kalíšky jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, vhodné pro každou ženu. Vybírat můžete ze dvou velikostí a různých zakončení. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Barva: růžová

Výrobce: Me Luna, Industriestr. 7 , 91710, Gunzenhausen, Německo

Z blogu3

Intimní potřeby bez chemie

Jak stárne Berlíňanka

Menstruační kalíšek jako ekologická varianta při menstruaci

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Padne! / sAvi 18. 6. 2021 14:30

Sedne perfektně a má tabulku velikostí z které odhadnete, jaký vám bude sedět. Měkký příjemný a stylový. Používám ráda tuto značku :)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?