Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor PeepO 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální korektor PeepO 4 g

  • Bez DPH 288 Kč

Sypký korektor v odstínu se žlutým podtónem neutralizuje tmavé zbarvení pleti. Je vhodný především na barevnou korekci kruhů pod očima, také na pigmentové skvrny a další nedokonalosti pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální korektor PeepO je skutečným balzámem pro vaše oči. Díky lehce dožluta zbarvenému odstínu neutralizuje fialové, modré i šedavé diskolorace pleti. Je proto mimořádně vhodný především pro zakrytí kruhů pod očima, ale lze jej využít také na korekci nežádoucích stínů v obličeji či na pigmentové skvrny. Jeho jemné složení a sametově hebká textura nezatěžuje pleť.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svým vysoce kvalitním složením bez kompromisů. Produkty obsahují pouze přírodní složky a jsou zcela bez potenciálně škodlivých či dráždivých syntetických ingrediencí, jako jsou například konzervanty, silikony či parabeny. Díky tomu jsou velice dobře snášeny a mají minimum nežádoucích reakcí včetně podráždění či zarudnutí pleti.

Minerální korektory jsou skvělou přírodní alternativou pro zakrytí nedokonalostí. Pleťové neutrální i korekční jemně zabarvené odstíny poskytují vaší pleti vyšší krycí schopnost, než standardní make-upy a jsou vhodné na pupínky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, načervenalé plochy a další nerovnosti na pleti. Zároveň neucpávají póry a napomáhají zdokonalovat a sjednocovat vzhled pokožky. Snadno se používají, lehce zapracovávají do pleti a na jejich krycí schopnosti se můžete spolehnout po celý den.

Použití: Minerální korektor aplikujte pomocí měkkého štětce na korektor nebo houbičky na make-up. Houbička se hodí zvláště na jemné partie pod očima. Pokud potřebujete make-up s velmi vysokou krycí schopností, smíchejte korektor s některým z velmi světlých nebo světlých odstínů minerálního make-upu a tuto směs poté aplikujte pomocí štětce kabuki na pleť.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

*** / Jana 14. 3. 2016 15:09

Z korektoru jsem mírně zklamaná, buď jsem přesně nepochopila aplikaci nebo je chyba na jiném přijímači. Žlutá barva sice kruhy pod očima překryje, ale jaksi tenké oční okolí zatíží, že vypadá starší, nehledě na to, že ta žlutá barva je vidět. Nevím, zda bych si od této značky pořídila další produkt.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?