Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Doll Face 3 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Doll Face 3 g

  • Bez DPH 288 Kč

Světle růžový odstín třpytivé minerální tvářenky dodá tváři jemný panenkovský půvab. Složení s minerálními pigmenty zaručí perfektní výsledek a bezchybné svěží nalíčení, které vydrží celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální tvářenka Doll Face je vhodná především pro světlý a velmi světlý odstín pleti včetně alabastrové. Tento odstín vám dodá něžný panenkovský půvab díky chladivým růžovým tónům se třpytem, jež pozvedne vaše lícní kosti a zajisté upoutá pozornost. Intenzitu výsledného efektu můžete snadno regulovat podle množství nanesené tvářenky.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Titanium Dioxide (CI 77891)

Barva: růžová

Barva - třpyt: třpytivá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?