Argital Ochranný dynamizovaný olej s arnikou 125 ml

Argital Ochranný dynamizovaný olej s arnikou 125 ml

  • Bez DPH 347 Kč

Dynamizovaný tělový arnikový olej Argital poskytuje jedinečnou ochranu a výživu pokožce celého těla. Kombinace mandlového oleje s výtažky z arniky má hojivé a zklidňující účinky na pokožku, svaly i klouby. Dynamizovaný olej je vyroben speciálním způsobem zpracování, při kterém se umocňují blahodárné účinky olejů, a vzniká tak pečující olej s maximálními pozitivními účinky.

Dynamizovaný tělový olej poskytuje úlevu při bolestech svalů a kloubů, pomáhá hojit drobná poranění a chrání tkáň před vznikem zánětů. Spojení mandlového oleje s výtažky z arniky pokožku celého těla skvěle zklidňuje, zjemňuje a vyživuje, současně ji chrání před výskytem drobných zánětů a hojí zranění.

Olej snadno pronikne do hlubších vrstev pokožky, kde léčí, ulevuje od bolesti namožených svalů, působí protizánětlivě a zlepšuje hybnost kloubů. Dynamizovaný olej je tak skvělým pomocníkem po sportovním výkonu, při zvýšené fyzické zátěži i po lékařském zákroku. Uvolňuje bolavé svaly i zatuhlé klouby a podporuje regeneraci poškozené tkáně.

Použití: Malé množství tělového oleje aplikujte na vlhkou postiženou pokožku nejlépe ihned po koupeli. Jemnou krouživou masáží vmasírujte do pokožky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Arnica Montana , Lavandula Angustifolia Oil

Možné alergeny: Lavandula Angustifolia Oil

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnější

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9, 97015 Modica Itálie, www.argital.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?