Nobilis Tilia Pleťová voda bioaktivní, anti-age de luxe 100 ml

Nobilis Tilia Pleťová voda bioaktivní, anti-age de luxe 100 ml

  • Bez DPH 433 Kč

Bioaktivní pleťová voda regeneruje a zklidňuje všechny typy pleti díky složení plnému růžové vody a dalších rostlinných výtažků. Voda pokožku spolehlivě dočistí, zjemní a harmonizuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioaktivní pleťová voda Nobilis Tilia aktivně regeneruje a zklidňuje všechny typy pleti díky složení plnému růžové vody a dalších rostlinných výtažků. Voda pokožku nejenom že spolehlivě dočistí, ale také zjemní, harmonizuje a dodá zdravý sjednocený vzhled. Pleťová voda je vhodná nejenom pro zralou pokožku, ale i pro ty, kdo chtějí dosáhnout jemné pružné pleti.

Základ pleťové vody tvoří růžová voda. Ta má výborné zklidňující a harmonizující účinky, uzamyká v pleti potřebnou hydrataci, vyrovnává její barevný tón a zároveň pleť lehce tonizuje. Růžová voda v kombinaci s výtažky z přesličky rolní aktivně podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, pleť vypíná, a chrání ji tak před ztrátou elasticity.

Kombinace účinných látek zjemňuje nejenom zralou pleť, sjednocuje její barvu a dodává pokožce zdravý pěstěný vzhled. Pleťová voda je vhodná pro dočištění všech typů pleti, které potřebují dodat jemnost, pružnost a zároveň potřebují posílit.

Aktivní péče

Pleťová voda s aktivními rostlinnými výtažky od Nobilis Tilia je vhodná pro péči o všechny typy pleti, ale ocení ji především náročnější pokožka s prvními známkami stárnutí. Pleťová voda pečuje o pleť maximálně šetrně a přináší jí celou řadu účinných látek, jež zlepšují její kvalitu. Díky exkluzivnímu složení z rostlinných výtažků pomůže navrátit pokožce mladistvý a svěží vzhled. 

Intenzivní regenerace

Pleťová voda Nobilis Tilia s anti-age vlastnostmi obsahuje květovou vodu z damašské růže. Růžová květová voda má výjimečné zklidňující účinky a pomáhá navrátit pokožce hydrataci. Zároveň stimuluje regenerační procesy v pokožce, a tím i urychluje její revitalizaci. Dodává vláhu suché pleti, a tím i zmírňuje viditelnost vrásek. Navíc má harmonizující účinky na psychiku. 

Pro svěží mladistvou pleť

Pleťová voda odstraní veškeré zbytky nečistot a zároveň pokožku osvěží a tonizuje. Mírně stahuje rozšířené póry a podpoří správné pronikání pečujících přípravků do pokožky. Výtažek z přesličky rolní pak podporuje přirozenou elasticitu pleti a stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken. Po použití této pleťové vody bude vaše pokožka vypnutá a přirozeně rozzářená. 

Použití: Malé množství vody aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťovou vodu v kombinaci s ostatními bioaktivními anti-age produkty.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?