Taoasis Pokojová vůně Dobrý spánek, Baldini 30 ml

Taoasis Pokojová vůně Dobrý spánek, Baldini 30 ml

Pokojová vůně Dobrý spánek uklidní květinovou vůní s nahořklými tóny dřeva, příjemně naladí a navodí chvilky odpočinku. Sladká vůně citrusů je doplněna lehkými tóny květin a nahořklým dřevem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Pokojová vůně Taoasis Baldini Dobrý spánek uklidní jemnou květinovou vůní levandule s nahořklými tóny dřeva, příjemně naladí a zpříjemní chvilky odpočinku. Relaxační vůně květin navodí pohodu, napomůže klidnému odpočinku a podpoří spokojené usínání. Obsažená směs éterických olejů tvoří jemnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně na naše smysly.

Pokojová vůně v sobě spojuje pouze čisté éterické oleje a bio alkohol. Díky tomu má jemnou a přesto krásnou a dlouhotrvající vůni levandule s tóny dřeva a ovoce. Sladká vůně citrusových plodů je doplněna lehkými tóny květin a nahořklým dřevem. Tato sladká uklidňující vůně se hodí obzvlášť do ložnice či do dětského pokoje, kde příjemně ukolébá ke spánku.

Použití: Lahvičku s vůní otevřete a do hrdla vložte dřevěnou kuličku. Umístěte do otevřeného prostoru. Během několika chvil se vůně rozšíří po celém pokoji. Při pokojové teplotě vydrží jedna lahvička vonět zhruba čtyři týdny.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?