AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 2 kg

AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 2 kg

  • Bez DPH 330 Kč

Prací prostředek Almawin na barevné a jemné prádlo je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečení a k pokožce celého těla. Díky obsahu mýdla je možné prášek používat i při programech s nižší teplotou.

Základ prášku tvoří rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta účinně a zároveň šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu. Ty společně s mýdlem prádlo perfektně vyperou, navíc bez nežádoucího vyšisování barev.

Prací prášek příjemně změkčí a provoní prádlo, bez nutnosti přidat aviváž. Obsahuje totiž rýžový škrob, který textilní vlákna přirozeně zjemní, a éterické oleje, dodávající jemnou vůni. Prací prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, alergiemi i pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte do zásobníku pračky 40-60 ml prášku. Prášek je účinný již při teplotách kolem 30 °C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn nejprve prádlo předeperte za pomoci tuhého mýdla Almawin či přímo do bubnu pračky přidejte bělidlo Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Mýdlo (5- 15 %) , Aniontové tenzidy (5 %) , Neiontové tenzidy (5 %) , Parfém, Limonen, Linalool

Možné alergeny: Parfém, Limonen, Linalool

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Prášek na praní 12,5 kg

Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Prášek na praní pečuje o všechny druhy textilu díky jemnému přírodnímu složení bez obsahu fosfátů. Prášek je vhodný pro praní bílého i stálobarevného prádla při teplotách od 30 do