Prohlédněte si vaše seznamy přání

AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 1 kg

AlmaWin Prášek na praní, na barevné a jemné prádlo 1 kg

Prací prostředek na barevné a jemné prádlo je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečení, i k pokožce celého těla. Díky obsahu mýdla je možné jej používat i při programech s nižší teplotou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prací prostředek Almawin na barevné a jemné prádlo je účinný a zároveň šetrný k samotnému oblečení a k pokožce celého těla. Díky obsahu mýdla je možné prášek používat i při programech s nižší teplotou.

Základ prášku tvoří rostlinné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta účinně a zároveň šetrně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu prádla či vyšisovala jeho barvu. Ty společně s mýdlem prádlo perfektně vyperou, navíc bez nežádoucího vyšisování barev.

Prací prášek příjemně změkčí a provoní prádlo, bez nutnosti přidat aviváž. Obsahuje totiž rýžový škrob, který textilní vlákna přirozeně zjemní, a éterické oleje, dodávající jemnou vůni. Prací prášek je bez přidaných dráždivých chemikálií, a je tak vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, alergiemi i pro malé děti.

Použití: Podle míry znečištění prádla přidejte do zásobníku pračky 40-60 ml prášku. Prášek je účinný již při teplotách kolem 30 °C.

Tip: Pro odstranění odolných skvrn nejprve prádlo předeperte za pomoci tuhého mýdla Almawin či přímo do bubnu pračky přidejte bělidlo Almawin.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2 , DE 73650, Winterbach, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?