Pure Fiji Regenerační koupelová terapie Dilo 59 ml

Pure Fiji Regenerační koupelová terapie Dilo 59 ml

Regenerační koupelová terapie vyživuje a hydratuje pokožku celého těla. Uvolní i přetaženou mysl. Kombinace kokosových a dilo ořechů spolu s exotickými výtažky z rostlin pokožku rozmazlí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační koupelová terapie Dilo Pure Fiji vyživuje a hydratuje pokožku celého těla. Uvolní zároveň i přetaženou mysl. Kombinace kokosových a Dilo ořechů spolu s exotickými výtažky z rostlin vaši pokožku luxusně rozmazlí, uvolní napětí ve svalech i kloubech a navrátí ztracenou rovnováhu a klid vaší mysli.

Vzácný Dilo olej je získáván z ořechů stejnojmenného stromu. Pod jiným názvem je tento také znám jako strom tisíce účinků. Pomáhá totiž posilovat regenerační systém pokožky, zmírňuje bolestivost a případné pálení. Působí jako přírodní antihistaminikum a aktivně podporuje tvorbu nových kožních buněk.

Krémová koupelová terapie má díky obsahu vonných extraktů také báječné regenerační účinky na vaši psychiku. Mandarinkové a majoránkové aroma probudí vaše smysly a zažene únavu na ústup. Majoránka spolu s heřmánkem a levandulí zklidní vaši nervovou soustavu a dopřeje jí zasloužený relax.

Použití: Přidejte malé množství do koupele.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?