Samoléčení zraku, Bob Fingerbild 112 stran

Samoléčení zraku, Bob Fingerbild 112 stran

  • Značka: ostatní
  • Balení: 112 stran
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pokud jste se rozhodli zlepšit svůj zrak pravidelným tréninkem očí, neměla by tato kniha ve vaší knihovně chybět. Navzdory svému nevelkému rozsahu totiž obsahuje vyčerpávající návod pro cvičení zraku.Autor: Bob Fingerbild112 stranJak nepatrná tloušťka této knihy napovídá, její velkou předností je stručnost. Co se týče teorie, není jí zde mnoho. Díky stručnému a srozumitelnému jazyku a absenci zbyt

Pokud jste se rozhodli zlepšit svůj zrak pravidelným tréninkem očí, neměla by tato kniha ve vaší knihovně chybět. Navzdory svému nevelkému rozsahu totiž obsahuje vyčerpávající návod pro cvičení zraku.

Autor: Bob Fingerbild
112 stran

Jak nepatrná tloušťka této knihy napovídá, její velkou předností je stručnost. Co se týče teorie, není jí zde mnoho. Díky stručnému a srozumitelnému jazyku a absenci zbytečné "omáčky" se však přesto dozvíte vše, co ke cvičení zraku opravdu potřebujete vědět - tj. informace o tom, co vlastně zahrnuje proces vidění, proč a jak vznikají zrakové vady a jaké jsou základní zásady při jejich napravování.

Hlavní náplní knihy je pak cvičení podle metody amerického očního lékaře Williama Batese. Najdete zde nejen přesný popis velkého množství očních cviků, ale i jejich aplikace a zásady cvičení při nejčastějších očních vadách (tj. krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu a šilhavosti).

Nechybí ovšem ani doporučení pro osoby pracující s počítačem (samozřejmě včetně vhodných kompenzačních cviků), zásady, která ochrání vaše oči při dlouhodobém čtení či psaní, doporučené stravování, které vám pomůže udržet zdravý zrak do vysokého věku, návod, jak si nekazit oči při čtení, a dokonce byliny a homeopatické preparáty vhodné při různých problémech týkajících se očí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?