Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Made Sustained Síťovinový sáček, Re-Sack

Made Sustained Síťovinový sáček, Re-Sack

Původní cena: 82 Kč

Malý síťovinový sáček Re-Sack je skvělým pomocníkem pro nákup ovoce a zeleniny. S přehledem unese několik kilogramů a navíc máte jistotu, že se na rozdíl od těch igelitových neprotrhne.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Malý síťovinový sáček Re-Sack Made Suistained je skvělým pomocníkem pro nákup drobného ovoce a zeleniny. Hodí se všude tam, kde se za běžných okolností používají nerecyklovatelné mikrotenové sáčky a pytlíky. Sáček jednoduše naplníte vybraným zbožím, zavážete šňůrkou a zvážíte. Síťovinový sáček s přehledem unese několik kilogramů potravin a navíc máte jistotu, že se na rozdíl od těch igelitových neprotrhne a nákup se vám nevysype.

Malý síťovinový sáček vám poslouží při každodenních nákupech potravin i všude tam, kde jinak saháte po mikrotenových sáčcích. Ty jsou sice v obchodě vždy po ruce, ale tvoří nerecyklovatelný odpad, který se hromadí v přírodě. Podle průzkumů se jenom v Evropě ročně vyprodukuje kolem 100 miliard plastových sáčků, což je pěkně velká hromada. Se síťovinovým sáčkem tak získáte dobrý pocit, že netvoříte zbytečný odpad.

Tip: Sáček má rozměry 18,5 x 14,5 centimetru a váhu 19 gramů. Perte v ruce či v pračce při nízkých teplotách do 30 °C.

Ostatní kategorie: Potřeby pro domácnost

Výrobce: Made Sustained, Mercuriusweg 94 , 2516AW, Den Haag, Nizozemí , tel: +31645371739

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?