Malki Slaná voda z Mrtvého moře 300 ml

Malki Slaná voda z Mrtvého moře 300 ml

  • Bez DPH 389 Kč

Slaná voda z Mrtvého moře podporuje urychlení léčby oparů a následnou regeneraci pleti. Pleť hydratuje, prokrvuje a obohacuje o látky nezbytné pro její zdravý a krásný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Slaná voda z mrtvého moře Malki působí blahodárně na problematickou pleť s ekzémem, lupénkou, či sklony k akné. Sůl z Mrtvého moře je velmi bohatá na přírodní minerály. Pokožku revitalizuje, má schopnost na sebe vázat škodlivé látky a účinně čistit do hloubky.

Vysoký obsah přírodních minerálů jako je jód, sodík, draslík, hořčík, vápník, brom a dalších prvků zabezpečuje správné fungování pokožky, zásobování živinami a navrací pokožce přirozenou rovnováhu. Dále zlepšuje prokrvení pleti, což se příznivě projevuje na jejím vzhledu. Napomáhá zlepšovat pružnost, zmírňuje celulitidu a předchází jejímu vzniku. Ve výsledku je pokožka viditelně zpevněná, se zdravě projasněným odstínem.

Účinků slané vody si mohou užívat nejen lidé s problematickou pletí, ale všichni, kteří chtějí svoji pokožku rozmazlit extra výživou a dopřát jí intenzivní péči.

Použití: Aplikujte na suchou nebo polosuchou pokožku celého těla podle potřeby. Pro zvýšení účinku spojte s lehkou masáží.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Maris Sal

Barva: modrá

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez lepku, bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: oblast Mrtvého moře

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, smíšená pleť

Užití: vnější

Výrobce: J. Malki products, Beit Dagan , 50250 Beit Dagan 50250 Izrael,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?