Energy Spirulina 100 g

Energy Spirulina 100 g

Hawaii Spirulina je bohatá na vitaminy a minerální látky včetně železa. Působí příznivě na imunitní systém a je vhodná jako doplněk stravy pro vegany.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hawaii Spirulina Energy je jemný prášek ze sladkovodní sinice získané z čisté vody na Havajských ostrovech. Unikátní doplněk stravy představuje skvělý zdroj rostlinných bílkovin, a je tak vhodný pro vegetariány a vegany. Spirulina je bohatá na výborně vstřebatelné vitaminy A, B12, C, E a minerální látky jako železo, hořčík, draslík, zinek či selen. Obsažený chlorofyl navíc podporuje správnou tvorbu červených krvinek.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie a zároveň působí jako tonikum. Obsahuje velké množství živin, rychleji navozuje pocit plného žaludku a také se podílí na udržení normální hmotnosti. Spirulina kromě toho přispívá k optimální činnosti imunitního systému, napomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a chrání buňky před působením oxidačního stresu.

Příprava: 1 čajovou lžičku prášku rozmíchejte ve sklenici čisté vody. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Při užívání je nutné zvýšit příjem tekutin. Jedná se o doplněk stravy. Není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?