Eubiona Sprchový gel aloe vera, Body 200 ml

Eubiona Sprchový gel aloe vera, Body 200 ml

Sprchový gel s Aloe vera a výtažkem z granátového jablka jemně myje pokožku celého těla a zároveň jí dopřává hydratační péči. Osvěžuje, chladí a přináší dlouhotrvající svěžest.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel Eubiona Body s gelem z Aloe vera a výtažkem z granátového jablka jemně myje pokožku celého těla a zároveň jí dopřává bohatou hydratační péči. Díky svému šetrnému složení může být gel používán i několikrát během dne. Pomáhá regulovat správnou hydrataci pleti, osvěžuje, chladí a přináší dlouhotrvající svěžest.

Gel z Aloe vera má výrazné hydratační účinky. Skvěle čistí, detoxikuje a dezinfikuje pokožku. Zabraňuje šíření bakterií a virů, a je tak nápomocný při různých kožních onemocněních, jako jsou lupénka, ekzém a akné. Má klidnicí a chladicí účinky a pomáhá zmírňovat pocity svědění. Dále napomáhá urychlovat hojení a regeneraci poškozené pokožky. 

Ovocný výtažek z granátového jablka je bohatý na alfa hydroxylové kyseliny, které jsou účinnými antioxidačními látkami. Pomáhají chránit buňky před oxidací tím, že absorbují nebo ničí volné radikály. Zároveň dokáží stabilizovat stav kolagenu a elastinu. Tyto buněčné složky jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky. Granátové jablko navíc spolu s Aloe vera dodávají sprchovému gelu příjemnou osvěžující vůni.

Použití: Naneste vrstvu gelu na vlhkou pokožku při sprchování, rozetřete a opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro podpoření hydratačních účinků po sprše použijte hydratační tělové mléko s Aloe vera Eubiona Body.

Barva: neutrální

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?