Santé Sprchový gel pomeranč a grapefruit, POLYWOOD 200 ml

Santé Sprchový gel pomeranč a grapefruit, POLYWOOD 200 ml

Sprchový gel Pomeranč a grapefruit pečuje o pokožku celého těla, a zároveň příjemně osvěží vaše smysly díky povzbuzující citrusové vůni. Kombinace rostlinných tenzidů pokožku šetrně myje, aniž by ji vysušovala nebo jakkoli dráždila.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sprchový gel Pomeranč a grapefruit Santé pečuje o pokožku celého těla, a zároveň příjemně osvěží vaše smysly díky povzbuzující citrusové vůni. Kombinace rostlinných tenzidů pokožku šetrně myje, aniž by ji vysušovala nebo jakkoli dráždila. Ovocné citrusové oleje dodávají sprchovému gelu nejen neodolatelnou svěží vůni, ale také pokožku zjemňují, posilují a osvěžují.

Sprchový gel je účinný a zároveň šetrný díky kombinaci jemných rostlinných tenzidů. Ty vytvoří jemnou krémovou pěnu, která spolehlivě rozpustí nečistoty, aniž by pokožku zbytečně vysušila. Naopak, tenzidy v kombinaci se šťávou z Aloe vera plus pomerančovým a grapefruitovým olejem dodávají pokožce intenzivní vlhkost a hedvábný, svěží pocit. Kromě toho pokožku celého těla zjemňují, revitalizují, vyživují a chrání před podrážděním.

Olej z pomeranče a grapefruitu se navíc postará o eliminaci případných drobných zánětů a působí lehce dezinfekčně. Voňavý osvěžující sprchový gel pečuje nejenom o pokožku, ale také o vaše smysly, které povzbudí a příjemně vás naladí do nového dne.

Použití: Přiměřené množství sprchového gelu naneste na pokožku, napěňte a důkladně opláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?