Prohlédněte si vaše seznamy přání

Spa Magik Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře 350 ml

Spa Magik Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře 350 ml

Značka: Spa Magik
Balení:
269
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře s ochranou proti UVB záření je vhodné ke každodenní péči o pokožku celého těla. Pleť hydratuje, obnovuje její strukturu a zanechává ji vláčnou.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tělové mléko Dead Sea Spa Magic s ochranou proti UVB záření je vhodné ke každodenní péči o pokožku celého těla. Přípravek pleť hydratuje, obnovuje její strukturu a zanechává ji vláčnou. Doporučujeme používat v kombinaci s Dead Sea Spa Magic Solí do koupele.

Obsažené minerály z Mrtvého moře pomáhají udržovat v pokožce vlhkost a hloubkově hydratovat. Zvlhčují pokožku a zlepšují její pružnost. Tělové mléko se snadno vstřebává a zanechává pokožku jemnou a zdravou. Zklidňuje ji a příjemně chladí.

Použití: Vtírejte do pokožky dle potřeby, dokud se mléko nevstřebá.

Tip: Složení je bohaté na minerály z Mrtvého moře: draslík, hořčík, sodík a vápník. Výrobek není testován na zvířatech, neobsahuje parabeny a je hypoalergenní.

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst , TN17 1JY, Kent, Velká Británie

Z blogu (3)

Bahno z Mrtvého moře – poklad na mořském dně

Po létě svou pleť rozmazlete

Sůl z Mrtvého moře

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Andrea 8. 8. 2019 16:25

Přítel si mléko velice chválí. Trpí na nesvědivý ekzém na nohách. Ekzém stříká solí z mrtvého moře rozpuštěné ve vodě (dělá si z toho sprej) a poté potírá tímto mlékem. Na čas se ekzém zhorší, ale poté postupně ustoupí, až tak do 4 - 6 neděl zmizí úplně. Pokud se objeví náznak, zahájí okamžitý útok a ekzém je opět hned pryč.

/ Andrea 8. 8. 2019 16:26

Přítel si mléko velice chválí. Trpí na nesvědivý ekzém na nohách. Ekzém stříká solí z mrtvého moře rozpuštěné ve vodě (dělá si z toho sprej) a poté potírá tímto mlékem. Na čas se ekzém zhorší, ale poté postupně ustoupí, až tak do 4 - 6 neděl zmizí úplně. Pokud se objeví náznak, zahájí okamžitý útok a ekzém je opět hned pryč. Jen škoda, že není čistě přírodní!

/ Andrea 8. 8. 2019 16:32

Přítel mi mléko velice chválí. Trpí na nesvědivý ekzém na nohách. Ekzém stříká solí z mrtvého moře rozpuštěné ve vodě (dělá si z toho sprej) a poté potírá tímto mlékem. Na čas se ekzém zhorší, ale poté postupně ustupuje, až tak po 4 - 6 nedělích zmizí úplně. Pokud se objeví náznak, zahájí okamžitý útok a ekzém je opět hned pryč. Jen škoda, že není čistě přírodní! Mamka mléko nedávno použila také, a taktéž je s ním velice spokojená. Objevila se jí drobná vyrážka pod prsy od podprsenky a nic jiného jí na to nezabralo.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: