Santaverde Tělové mléko sensitive 5 ml

Santaverde Tělové mléko sensitive 5 ml

Hydratační péče Body Lotion Sensitive pro citlivou a suchou pokožku má výrazné zklidňující účinky díky výtažkům z Aloe. Tělové mléko zklidňuje pokožku po holení a napomáhá hojení kožních onemocnění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační péče Santeverde Body Lotion Sensitive pro citlivou a suchou pokožku má výrazné zklidňující účinky díky výtažkům z Aloe vera. Tělová emulze zklidňuje pokožku po holení a napomáhá hojení kožních onemocnění, jako jsou ekzémy, lupénka či dermatitida.

Lehká tělová emulze obsahuje všechny účinné ochranné a vyživující látky obsažené v čerstvém Aloe Vera. Zajišťuje intenzivní hydrataci a podporuje přirozenou regeneraci pokožky, zatímco cenné oleje z kakaových bobů, z mangových a grepových jader podporují ochranný a hydratační efekt šťávy z Aloe Vera.

Emulze pomáhá zachovat elasticitu a pružnost pokožky, posiluje a zklidňuje citlivou namáhanou pokožku. Pravidelné používání ji zanechá jemnou, hydratovanou, osvěženou a bez projevů předčasného stárnutí.

Použití: Malé množství tělového balzámu naneseme na pokožku těla a lehce rozetřeme. Používáme několikrát týdně podle potřeby.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?