Spa Magik Tělový peeling z Mrtvého moře 500 g

Spa Magik Tělový peeling z Mrtvého moře 500 g

Harmonická kombinace solí z Mrtvého moře, kokosového oleje, vitaminu E a citrusového aroma jemně pečuje o pokožku, zanechává ji vláčnou a jemnou. Minerály v peelingu pak uvolní tělo a nabijí ho energií.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Solný tělový peeling Spa Magic pečuje o pokožku celého těla, skvěle ji zvláčňuje a udržuje pružnou. Sůl v kombinaci s kokosovým olejem a vitaminem E dodává pleti živiny potřebné pro zdraví a jemnost. Pravidelná masáž šetrně odstraňuje suché kožní buňky, zlepšuje prokrvení pokožky a tím pádem i její elasticitu a podporuje tak zdravý vzhled.

Sůl z Mrtvého moře má díky vysokému obsahu minerálů blahodárné účinky na všechny typy pleti, obzvlášť na tu citlivou, náchylnou k podráždění, alergiím i kožním onemocněním. Krystalky soli lehce odstraňují odumřelé kožní buňky a zjemňují tak hrubou kůži na loktech, pažích o kolenou. Kromě toho, sůl pokožku lehce tonizuje, posiluje její odolnost, zlepšuje stav celulitidy a dalších kožních nedokonalostí.

Kokosový olej a vitamin E pleť vyživují a podporují regeneraci pokožky. Kokosový olej má navíc schopnost hydratovat pokožku opravdu do hloubky. Výsledkem je hladká a jemná pleť. Solný peeling dodává pokožce celého těla nejenom živiny a vitaminy, ale při pravidelném používání také zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Potřebné množství peelingu nanášejte na vlhkou pokožku od nohou nahoru pomocí krouživých pohybů směrem k srdci. Postupně aplikujte na celé tělo, soustřeďte se zejména na suchá a hrubá místa. Poté peeling důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst, TN17 1JY Kent Velká Británie, www.findershealth.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?