Lavera Tuhý korektor 3 medová 1,7 g

Lavera Tuhý korektor 3 medová 1,7 g

Tuhý korektor zakryje pigmentové skvrny, pupínky i kruhy pod očima, aniž by pokožku nepřiměřeně zatěžoval.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Přírodní tuhý korektor barvy medová od značky Lavera účinně bojuje proti nepříjemným pupínkům, příznakům únavy a zarudnutí. Poskytuje střední krytí a díky své hedvábné konzistenci se velmi snadno vstřebává. Udržuje pleť zářivou a odpočatou po celý den bez pocitu mastnoty nebo přílišného lesku. Navíc se korektor neusazuje ve vráskách.
 
Bambucké máslojojobový a kokosový olej mají hydratační, protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Sléz má protizánětlivé účinky, pomáhá obnově buněk a pokožku zklidňuje. Vitamín C se přidává hlavně pro svou schopnost stabilizovat pH produktu. Je to silný antioxidant, chrání pokožku před působením volných radikálů a bojuje proti prvním příznakům stárnutí pleti tím, že ji zjemňujeregenerujeobnovuje její pružnost a sjednocuje barevný tón.
 
Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se jako jedna z prvních dostala i do řetězců drogerií, a tím začala psát novou kapitolu dějin přírodní kosmetiky. Její vysoká kvalita a příznivé ceny způsobily, že se na přírodní kosmetiku začalo více zákazníků dívat jako na finančně přijatelnou variantu chemickým výrobků. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší. Jejich heslem je "Bio a přírodní kosmetika pro každého".
 
Korektor je vhodný pro vegany a má certifikát NATRUE.
 

Použití: Korektor naneste na vybraná místa pleti a dobře zapracujte.

Typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, problematická pleť a akné, smíšená pleť, suchá pleť, unavená pleť

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Detailní složení a vlastnosti

Nenašli jste to pravé? Co tohle?