I+M Naturkosmetik Vyrovnávací fluid Phyto-Balance 30 ml

I+M Naturkosmetik Vyrovnávací fluid Phyto-Balance 30 ml

Vyrovnávací fluid stabilizuje funkce mazových žláz mastné a smíšené pokožky, pleť zmatňuje a činí ji čistší. Rostlinné výtažky pleť zjemňují, eliminují viditelnost pleťových pórů a dodávají zdravý pěstěný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vyrovnávací pleťový fluid I+M Phyto-Balance intenzivně pečuje o mastnou a smíšenou pokožku díky obsahu účinných rostlinných výtažků. Ty pokožku zklidňují, zjemňují, regulují tvorbu kožního mazu a činí ji tak mastnější a čistší.

Základ pleťového fluidu tvoří výtažky z Aloe vera, které mají výborné zklidňující a regenerační vlastnosti. Aloe pokožku zjemní, zmírní případné zarudnutí, a zároveň pleť hydratuje a uzamyká v ní tolik potřebnou vlhkost.

Výtažky z arniky, slézu, meduňky a mnohých dalších bylinek podporují přirozené regenerační procesy pleti. Sléz stabilizuje funkce mazových žláz, zatímco kyselina hyaluronová dodává hloubkovou hydrataci a chrání pokožku před přesušením. Vyrovnávací fluid upravuje funkce mazových žláz, činí pokožku jemnější, matnější a tím pádem také eliminuje výskyt akné a pupínků.

Použití: Malé množství fluidu aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a nechte vstřebat. Používejte samostatně či v kombinaci s 24 hodinovým krémem Sléz-Aloe vera.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte vyrovnávací fluid v kombinaci s ostatními produkty z řady Phyto-Balance.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?