Logona Zpevňující tělový olej, Granátové jablko - vyřazen 100 ml

Logona Zpevňující tělový olej, Granátové jablko - vyřazen 100 ml

Zpevňující tělový olej granátové jablko pečuje o pokožku celého těla a díky cenným přírodním ingrediencím ji nejen dokonale vyživuje a hydratuje, ale také zpevňuje a navrací j pružnost a pevnost. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zpevňující tělový olej Logona granátové jablko pečuje o pokožku celého těla a díky cenným přírodním ingrediencím ji nejen dokonale vyživuje a uzamyká v ní hydrataci, ale také zpevňuje a navrací jí pružnost a pevnost. Unikátní složení s Q10 a výživným olejem z hroznových jader redukuje vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky, regeneruje pleť a aktivuje přirozenou obnovu buněk, čímž chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a volnými radikály.

Kombinace sojového, hroznového, olivového, slunečnicového oleje proniká do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky. Tyto účinky ještě zesiluje olej ze semen granátového jablka, který podporuje obnovu buněk, intenzivně regeneruje pokožku a napomáhá předcházet projevům stárnutí.

Koktejl přírodních složek ještě doplňuje rozmarýnový extrakt , který vyniká silným antioxidačním účinkem a navíc zpevňuje, prokrvuje a tonizuje pokožku, takže je vhodným bojovníkem i proti celulitidě

Použití: Přiměřené množství oleje vmasírujte po koupeli do ještě vlhké pokožky celého těla a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?