Desert Essence Zubní pasta tea tree a fenykl 176 g

Desert Essence Zubní pasta tea tree a fenykl 176 g

  • Bez DPH 186 Kč

Zubní pasta s vysokým podílem výtažků z tea tree a fenyklu pečuje o zdraví celé ústní dutiny, snižuje riziko vzniku zubního kazu a zároveň působí skvěle antisepticky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zubní pasta Desert Essence s vysokým podílem výtažků z tea tree a fenyklu pečuje o zdraví celé ústní dutiny, snižuje riziko vzniku zubního kazu a zároveň působí skvěle antisepticky. Obsažené antibakteriální oleje bojují proti vzniku drobných zánětů i aftů a zároveň na dlouhou dobu osvěžují dech.

Pasta je natolik účinná díky obsahu uhličitanu vápenatého, který šetrně odstraňuje nečistoty z chrupu a zároveň brání usazování zubního plaku. Jemná zrníčka křídy navíc přirozenou cestou zesvětlují barvu chrupu. O zdraví ústní dutiny se starají antibakteriální oleje a výtažky z tea tree a fenyklu. Ty celou ústní dutinu dezinfikují, chrání před vznikem kazu a současně eliminují výskyt zánětů.

Rostlinné výtažky působí antibakteriálně, příjemně osvěžují dech na dlouhou dobu a aktivně napomáhají regeneraci poškozené sliznice. Vzhledem k jemnému složení je pasta vhodná pro každodenní použití, spolehlivě chrání chrup před vznikem zubního kazu a zároveň udržuje celou ústní dutinu zdravou.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Glycerin, Aqua, Malaleuca Alternifolia Leaf Distillate, Sodium Coceth Sulfate, Carrageenan, Foeniculum Vulgare Oil, Sodium Bicarbonate, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Chloride

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia Leaf Distillate, Foeniculum Vulgare Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil

Konzistence: krémová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?