/    /    /    /    /  

Saloos Eukalyptus Citriodora 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
54
ks
Bez DPH 45 Kč

Saloos Eukalyptus Citriodora 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Citriodora Saloos má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje tělo, povzbuzuje a snižuje horečku. 

Eukalyptus Citriodora aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolovo-citrusová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Eukalyptus Citriodora 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Citriodora Saloos má silné protizápalové a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkom pri nachladnutí aj zápaloch horných ciest dýchacích. Uľahčuje dýchanie aj vykašliavanie, osviežuje telo, povzbudzuje a znižuje horúčku.

Eukalyptus Citriodora aktívne pomáha pri nachladnutí a ochorení dýchacích ciest. Uľahčuje dýchanie a napomáha vykašliavaniu, uvoľňuje upchatý nos a urýchľuje rozpúšťanie hlienu. Svieža mentolovo-citrusová vôňa osviežuje telo i myseľ, mierni horúčku aj bolesti hlavy. Tiež uvoľňuje stuhnuté boľavé svaly, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a pomáha bezbolestnému pohybu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Eucalyptus Citriodora Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz