/    /    /    /    /  

Saloos Eukalyptus 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Další velikosti: 10 ml / 52 Kč
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
64
ks
Bez DPH 53 Kč

Saloos Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrálie Saloos má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje a snižuje horečku. Zlepšuje prokrvení pokožky a pomáhá uvolnit bolavé svaly a klouby.

Eukalyptus aktivně pomáhá při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Usnadňuje dýchání a napomáhá vykašlávání, uvolňuje ucpaný nos a urychluje rozpouštění hlenu. Svěží mentolová vůně osvěžuje tělo i mysl, mírní horečku i bolesti hlavy. Také uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů a pomáhá bezbolestnému pohybu.

Proti rýmě a zánětu

Éterický olej Saloos Eukalyptus Austrálie je to pravé nejen pro období chřipek a nachlazení. Má silné účinky právě na dýchací trakt a pomáhá při zánětech horních cest dýchacích. Díky silné mentolové vůni pročišťuje dýchací cesty, podporuje vylučování hlenu a snižuje otok dýchacího traktu. Díky tomu vám pomůže při rychlé rekonvalescenci a uleví od pocitu ucpaného nosu.

Osvěžení a zklidnění

Vůně eukalyptu má rovněž pozitivní účinky na psychiku. Pomáhá při nadměrném stresu a duševním vypětí a přináší okamžité uvolnění. Pomůže vám zapomenout na negativní myšlenky a starosti a dodává dobrou náladu, zároveň zmírňuje trému a nervozitu. Jeho vůně je také velmi energizující a pomůže vám obnovit energetické zásoby. 

Proti bolestem

Éterický olej z eukalyptu je velice účinný a oceníte jej také při dlouhotrvajících a chronických bolestech. Eukalyptus podporuje prokrvení tkání, díky čemuž uvolňuje bolavé svalstvo a klouby. Je tak vhodný například po fyzické námaze nebo jako podpůrná terapie při onemocněních pohybového aparátu. Eukalyptus zároveň snižuje horečku a zmírňuje bolesti hlavy.

Kouzlo aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrália Saloos má silné protizápalové a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkom pri nachladnutí aj zápaloch horných ciest dýchacích. Uľahčuje dýchanie aj vykašliavanie, osviežuje a znižuje horúčku. Zlepšuje prekrvenie pokožky a pomáha uvoľniť boľavé svaly a kĺby.

Eukalyptus aktívne pomáha pri nachladnutí a ochorení dýchacích ciest. Uľahčuje dýchanie a napomáha vykašliavaniu, uvoľňuje upchatý nos a urýchľuje rozpúšťanie hlienu. Svieža mentolová vôňa osviežuje telo i myseľ, mierni horúčku aj bolesti hlavy. Tiež uvoľňuje stuhnuté boľavé svaly, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a pomáha bezbolestnému pohybu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Eucalyptus Globulus Oil1)
1) Natural essential oils
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida
konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz