/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Koupelový olej dětský s mandarinkou 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Koupelové oleje, Přípravky do koupele pro děti
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
314
ks
Bez DPH 260 Kč

Nobilis Tilia Koupelový olej dětský s mandarinkou 200 ml

Koupelový olej Nobilis Tilia pro děti se svěží a sladkou vůní mandarinek promění každodenní koupel v zábavný večerní rituál. Pleť jemně čistí a zároveň jí dopřává regenerační péči. Šetrné složení křehkou dětskou pokožku nevysušuje a nenarušuje její ochranný hydrolipidový film, ale naopak jí dodává potřebnou výživu a hydrataci. Díky tomu je olej vhodný nejen pro dětskou pleť, ale také pro tu citlivou či alergickou.

Příjemná vůně mandarinky je dětmi velmi oblíbená. Pomáhá harmonizovat jejich psychiku a aromaterapeuticky působí na jejich smysly. Navozuje pocity pohody a štěstí a napomáhá zpracovat každodenní prožitky. Zklidňuje děti před spaním a přispívá ke kvalitnímu, nepřerušovanému a osvěžujícímu spánku.

Použití: Jednu až dvě polévkové lžíce vlijte do koupele a rozmíchejte. Teplota lázně by neměla přesáhnout teplotu těla, tj. 37 °C. Při vyšší teplotě se zpomaluje aktivní pronikaní účinných látek, které koupelový olej obsahuje, do pokožky.

Nobilis Tilia Koupelový olej dětský s mandarinkou 200 ml

Kúpeľový olej pre deti Nobilis Tilia so sladkou vôňou mandarínok premení každodenný kúpeľ na zábavný večerný rituál. Pleť jemne čistí a zároveň jej dopriava regeneračnú starostlivosť. Šetrné zloženie krehkú pokožku nevysušuje a nenarušuje jej ochranný hydrolipidový film, ale naopak jej dodáva potrebnú výživu a hydratáciu. Vďaka tomu je olej vhodný nielen na detskú pleť, ale takisto na tú citlivú či alergickú.

Príjemná vôňa mandarínky je deťmi veľmi obľúbená. Pomáha harmonizovať ich psychiku a aromaterapeuticky pôsobí na zmysly. Navodzuje pocit pohody a šťastia a napomáha pri spracovaní každodenných zážitkov. Upokojuje deti pred spaním a prispieva ku kvalitnému, neprerušovanému a osviežujúcemu spánku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja Oil, Polyglyceryl-4 Oleate, Citrus Nobilis Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Lecithin, Limonene1), Linalool, Citral1)
1) Natural essential oils
i
i

barva: oranžová
konzistence: tekutá
obal: plastový
vůně - druh: mandarinka

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz