/    /    /    /  

Saloos Mateřídouška 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
97
ks
Bez DPH 80 Kč

Saloos Mateřídouška 5 ml

Saloos Mateřídouška je přírodní rostlinná silice s jemnými květinově bylinnými tóny, jenž provoní vaši domácnost. Mateřídouška je velice účinným esenciálním olejem, proto je vhodné ji používat v nižších koncentracích a není vhodná pro osoby se zvýšeným krevním tlakem.

Éterický olej z mateřídoušky účinně zmírňuje známky únavy a pomáhá při nespavosti a poruchách koncentrace. Působí jako přírodní antidepresivum a podporuje duševní harmonizaci. Posiluje lokální prokrvení tkání, díky čemuž urychluje jejich regeneraci a mírně prohřívá.

Olej z mateřídoušky je skvělým přípravkem do koupelí, kdy pomáhá uvolnit dlouhodobě namáhané svalstvo a klouby. Zmírňuje bolest a je s oblibou využívána například při revmatizmu. Podporuje hojení a působí příznivě při migrénách a bolestech hlavy. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Mateřídouška 5 ml

Saloos Materina dúška je prírodná rastlinná silica s jemnými kvetinovo bylinnými tónmi, ktoré prevoňajú vašu domácnosť. Materina dúška je veľmi účinným esenciálnym olejom, preto je vhodné ju používať v nižších koncentráciách a nie je vhodná pre osoby so zvýšeným krvným tlakom.

Éterický olej Materina dúška účinne zmierňuje známky únavy a pomáha pri nespavosti a poruchách koncentrácie. Pôsobí ako prírodné antidepresívum a podporuje duševnú harmonizáciu. Posilňuje lokálne prekrvenie tkanív, vďaka čomu urýchľuje ich regeneráciu a mierne prehrieva.

Olej Materina dúška je skvelým prípravkom do kúpeľov, kedy pomáha uvoľniť dlhodobo namáhané svalstvo a kĺby. Zmierňuje bolesť a je s obľubou využívaná napríklad pri reumatizme. Podporuje hojenie a pôsobí priaznivo pri migrénach a bolestiach hlavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz