/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 0,7 g / 79 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
739
ks
Bez DPH 611 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 8 g

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Captured Ray of Sun se báječně hodí pro světlou až středně tmavou pleť s neutrálním podtónem. S jeho pomocí snadno sjednotíte její odstín. Základ tohoto přírodního make-upu tvoří mica a další přírodní minerály. Ty jsou obohacené o jantarový prášek, který se v Litvě již tradičně využívá pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky.

Minerální make-up pro středně tmavou pleť se nechlubí výraznými krycími vlastnostmi, ale přirozeně sjednotí odstín pleti, aniž by ji zbytečně zatěžoval. Zároveň ji lehce projasní, a dodá jí tak svěží vzhled. Make-up se hodí pro všechny typy pleti a nemusíte se ani obávat ho použít na pleť mastnou. Pomáhá totiž absorbovat přebytečný maz, zmatňuje pleť a nijak nezatěžuje póry. Jeho přírodní složení je doplněno o pečující allantoin či jantarový výtažek, které pomáhají zklidňovat podráždění. Make-up má přirozený UV filtr, a pleť je tak chráněná před škodlivými vlivy slunečního zážení.

Použití: Štětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti.

Tip: Pro nanášení minerálního make-upu se hodí například Štětec na sypký make-up od stejné značky.

Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 8 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v odtieni Captured Ray of Sun sa skvele hodí pre svetlú stredne tmavú pleť s neutrálnym podtónom. S jeho pomocou ľahko zjednotíte jej odtieň. Základ tohto prírodného make-upu tvorí mica a ďalšie prírodné minerály. Tie sú obohatené o jantárový prášok, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne, upokojujúce a liečivé účinky.

Minerálny make-up pre stredne tmavú pleť sa nechváli výraznými krycími vlastnosťami, ale prirodzene zjednotí odtieň pleti, bez toho aby ju zbytočne zaťažoval. Zároveň ju ľahko rozjasní, a dodá jej tak svieži vzhľad. Make-up sa hodí pre všetky typy pleti a nemusíte sa ani obávať ho použiť na pleť mastnú. Pomáha totiž absorbovať prebytočný maz, zmatňuje pleť a nijako nezaťažuje póry. Jeho prírodné zloženie je doplnené o ošetrujúci allantoin či jantárový výťažok, ktoré pomáhajú upokojovať podráždenie. Make-up má prirodzený UV filter, a pleť je tak chránená pred škodlivými vplyvmi slnečného zaženie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: střední
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/