/    /    /    /  

Saloos Podzimní osvěžení 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
92
ks
Bez DPH 76 Kč

Saloos Podzimní osvěžení 10 ml

Saloos Podzimní osvěžení je vonná variace přírodních rostlinných esencí s významnými aromaterapeutickými účinky, jenž mají efekt na tělo i mysl. Tato kompozice je harmonicky sestavena tak, aby jednotlivé éterické oleje fungovaly ve vzájemném souladu a doplňovaly se.

Vůně Podzimní osvěžení je ideální variantou pro neustále se prodlužující večery a období klesajících teplot. Rozzáří pošmourné a deštivé dny a dodá potřebnou energii. Pomáhá při nadměrné spavosti a únavě a dlouhodobě provoní vaši domácnost.

Součástí směsi Podzimní osvěžení jsou pak i svěží tóny máty, které působí výborně při rýmě a nachlazení. Máta pročišťuje dýchací cesty a podporuje vylučování hlenu. Spolu s čajovníkem působí antibakteriálně a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Uvolnění a relaxace

Že nemáte rádi podzim? Nelíbí se vám zamračené počasí, chladno a podzimní plískanice? Vyzkoušejte tuto vonnou směs, která vám odhalí všechny půvaby podzimu a příjemně vás naladí. Podzim ve všech svých krásách je totiž nejbarevnějším obdobím roku a je spojen se zpomalením hektického životního tempa a naladěním na klidnější zimní čas. 

Vůně určená k rozjímání

Tato aromaterapeutická směs vám přinese okamžité zklidnění, pomůže vám zapomenout na stres a starosti všedního dne a podpoří vás v podzimním rozjímání. Zklidňuje "rozlítané" myšlenky a dá vaší mysli na chvíli odpočinout. Zároveň ale díky osvěžujícím tónům máty a tea tree působí proti podzimní únavě a pomáhá obnovit síly. Působí příznivě také při rýmě a nachlazení, protože uvolňuje ucpané dýchací cesty.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a vytvoří příjemnou atmosféru. Pomůže vám naladit se na přechod ročních období a rozzáří zamračené dny.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Podzimní osvěžení 10 ml

Saloos Jesenné osvieženie je vonná variácia prírodných rastlinných esencií s významnými aromaterapeutickými účinkami, ktoré majú efekt na telo i myseľ. Táto kompozícia je harmonicky zostavená tak, aby jednotlivé éterické oleje fungovali vo vzájomnom súlade a dopĺňali sa.

Vôňa Jesenné osvieženie je ideálnym variantom pre neustále sa predlžujúce večery a obdobia klesajúcich teplôt. Rozžiari pochmúrne a daždivé dni a dodá potrebnú energiu. Pomáha pri nadmernej spavosti a únave a dlhodobo prevonia vašu domácnosť.

Súčasťou zmesi Jesenné osvieženie sú potom aj svieže tóny mäty, ktoré pôsobia výborne pri nádche a nachladnutí. Mäta prečisťuje dýchacie cesty a podporuje vylučovanie hlienu. Spolu s čajovníkom pôsobí antibakteriálne a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz