/    /    /    /    /  

Saloos Santalové dřevo 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

Saloos Santalové dřevo 5 ml

Saloos Santalové dřevo je čistá rostlinná silice s velice omamnou vůní, která efektivně zmírňuje nepříjemné pachy a přináší do vašeho domova atmosféru relaxace a harmonie. Vůně santalového dřeva působí opojně díky svým exotickým dřevitým tónům.

Olej ze santalového dřeva má přirozeně antiseptické účinky, díky čemuž se dá použít jako přírodní dezinfekce. Jeho použití je vhodné i při dlouhotrvajích zánětech a infekcích. Brání množení škodlivých mikroorganismů a ulevuje od podráždění. Mírní nachlazení a zklidňuje dráždivý kašel.

Éterický olej ze santalového dřeva působí především na močové a pohlavní ústrojí. Stimuluje trávení a podporuje správnou funkci trávicího traktu. Podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, díky čemuž urychluje hojení. Má také afrodiziakální efekt.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Santalové dřevo 5 ml

Saloos Santalové drevo je čistá rastlinná silica s veľmi omamnou vôňou, ktorá efektívne zmierňuje nepríjemné pachy a prináša do vášho domova atmosféru relaxácie a harmónie. Vôňa santalového dreva pôsobí opojne vďaka svojim exotickým drevitým tónom.

Olej zo santalového dreva prirodzene antiseptické účinky, vďaka čomu sa použiť ako prírodná dezinfekcia. Jeho použitie je vhodné aj pri dlhotrvajúcich zápaloch a infekciách. Bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov a uľavuje od podráždenia. Mierni nachladnutie a upokojuje dráždivý kašeľ.

Éterický olej zo santalového dreva pôsobí predovšetkým na močové a pohlavné ústrojenstvo. Stimuluje trávenie a podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu. Podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky, vďaka čomu urýchľuje hojenie. Má tiež afrodiziakálny efekt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz