/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Saturejka 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Saturejka 5 ml

Nobilis Tilia Saturejnka je stoprocentní éterický olej, jenž má vliv na mnoho aspektů organismu. Saturejka má velice typickou bylinnou vůni, jenž probudí všechny vaše smysly. Éterický olej ze saturejky se vyznačuje silným protizánětlivým a antibakteriálním působením.

Saturejka působí proti infekcím trávicího traktu, zejména pak proti zánětům žaludku a střev. Účinně reguluje střevní peristaltiku a pomáhá při průjmech či zácpách. Saturejka má účinky také proti různým parazitárním onemocněním a napomáhá obnovit přirozenou bakteriální mikroflóru trávicí trubice.

Olej ze saturejky působí také v dýchacím traktu a jeho efekt oceníte při bronchitidě, chřipce i nachlazení. Významně celkově prohřívá organismus a podporuje krevní oběh. Má vliv také proti depresím a chronické únavě a uvolňuje přílišnou sebekontrolu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz