/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 123 An Shen Bu Xin Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 123 An Shen Bu Xin Wan

TCM formule 123 An Shen Bu Xin Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Perleť měsíční rosy, pomáhá zlepšovat stav organismu při nespavosti, noční podrážděnosti a neuróze.

Formule pomáhá harmonizovat organismus a navracet ho do normálního stavu - tedy do klidu, potřebného k přibrždění rozběhlé mentální aktivity potřebnék usnutí a klidnému spánku.

Směs se užívá v případě neklidu, nespavosti, nadměrného snění a nepřiměřeného bušení srdce.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po třech až čtyřech týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Lastura perlorodky, Rdesno mnohokvěté, Ptačí zob lesklý, Šalvěj červenokořenná, Eclipta prostrata, Albizzia julibrissin, Kuskuta čínská, Rehmanie lepkavá mod., Klanopraška čínská, Rhizoma acori graminei
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína