/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Zázvor 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Zázvor 5 ml

Nobilis Tilia Zázvor je éterický olej lékopisné kvality, jenž je velice oblíbený a hojně využívaný pro celkové posílení organismu. Zázvor je charakteristický svou kořeněnou, jemně citrusovou vůní s hřejivými tóny, jenž přirozeně dodává energii a pomáhá odstranit pocit únavy.

Zázvor má komplexní vliv na tělo i mysl, zejména pak posiluje činnost ledvin, sleziny a celého trávicího systému. Podporuje správnou funkci žaludku a odstraňuje problémy s nevolností, nechutenstvím či nadýmáním. Zázvor posiluje lokální prokrvení v tkáních a má příznivý vliv při dlouhotrvajícím pocitu chladu.

Éterický olej ze zázvoru mimojiné působí na srdce a plíce, zároveň má vliv také na psychiku. Je používán jako přírodní antidepresivum, zlepšuje náladu, posiluje vůli a zdravou ctižádost. Jsou mu připisovány také afrodiziakální účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz