/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Žlutodřev 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Žlutodřev 10 ml

Nobilis Tilia Žlutodřev je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických ingrediencí s komplexním vlivem na lidský organismus. Použití tohoto éterického oleje je vhodné i pro malé děti a díky vysokému obsahu linaloolu vykazuje významné hojivé a zklidňující účinky.

Vůně žlutodřevu je jemně sladká, teplá a s mírně kouřovými tóny. Působí příznivě na celkové zklidnění organismu a prohloubení relaxace. Má prospěšný vliv při poruchách spánku či nadměrném psychickém a fyzickém vypětí. Pomáhá zmírnit známky stresu a tenze.

Díky vysokým regeneračním schopnostem působí olej ze žlutodřevu podpůrně při mnoha kožních onemocněních, bojuje proti zánětům a urychluje hojení tkání. Pomáhá zmírnit otoky a harmonizovat funkci trávicího systému.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zanthoxylum Armatum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz