Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

  • Značka: Siddhalepa
  • Balení: 220 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks

Velice účinný bylinný masážní olej proti revmatismu a bolesti kloubů. Výtečný pro regeneraci, zvyšuje hybnost a pružnost. Poskytuje tělu maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný masážní olej Mahanarayana č. 23 Siddhalepa je velice účinný proti revmatismu a bolesti kloubů. Výtečný pro regeneraci všech kloubů v těle. Zvyšuje jejich hybnost a pružnost. Pomáhá předcházet onemocnění kloubů a udržovat je ve skvělé kondici. Poskytuje tělu maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skryto množství síly a energie. Sezamový olej obsahuje řadu účinných antioxidačních látek a také látky působící příznivě na nervovou soustavu.

Extrakt z kořene galangy spolu s výtažkem z himalájského cedru mají protizánětlivé a protikřečové účinky, pomáhají tišit bolesti kloubů a uvolňovat ztuhlé svaly. Indický ženšen působí podpůrně při fyzickém i psychickém vyčerpání, pomáhá zlepšovat náladu a jsou mu přisuzovány dokonce i afrodiziakální účinky.

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Oil, Alpinia Galanga Rhizome Extract, Tribulus Terrestris Extract, Cedrus Deodara Wood Extract, Stereospermum Suaveolens Extract, Withania Somnifera Extract

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?