Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Bylinný masážní olej Mahanarayana díky obsahu výtažku z kotvičníku přispívá k ideálnímu tonu svalů. Přidaný himalájský cedr pak působí příznivě na lymfatický systém.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný masážní olej Mahanarayana č. 23 Siddhalepa je vhodný k masážím celého těla při namožených svalech a kloubech, kterým poskytne zaslouženou relaxaci. Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skryto množství síly a energie.

Sezamový olej se na pokožku snadno nanáší, zvláčňuje ji a zjemňuje. Také pomůže účinným látkám z bylinných výtažků, aby rychle pronikly do pokožky. Extrakt z kotvičníku pomáhá udržovat ideální tonus svalů a současně působí příznivě na krevní oběh a srážlivost krve. Himalájský cedr pak přispívá k optimální činnosti lymfatického systému. Na svaly má pozitivní účinky také přidaná vitánie, která navíc působí podpůrně při fyzickém i psychickém vyčerpání a podílí se na zlepšování celkové vitality i odolnosti vůči zátěžovým situacím.

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road , Ratmalana, Srí Lanka

Nenašli jste to pravé? Co tohle?