Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Bylinný masážní olej Mahanarayana díky obsahu výtažku z kotvičníku přispívá k ideálnímu tonu svalů. Přidaný himalájský cedr pak působí příznivě na lymfatický systém.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný masážní olej Mahanarayana č. 23 Siddhalepa je vhodný k masážím celého těla při namožených svalech a kloubech, kterým poskytne zaslouženou relaxaci. Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skryto množství síly a energie.

Sezamový olej se na pokožku snadno nanáší, zvláčňuje ji a zjemňuje. Také pomůže účinným látkám z bylinných výtažků, aby rychle pronikly do pokožky. Extrakt z kotvičníku pomáhá udržovat ideální tonus svalů a současně působí příznivě na krevní oběh a srážlivost krve. Himalájský cedr pak přispívá k optimální činnosti lymfatického systému. Na svaly má pozitivní účinky také přidaná vitánie, která navíc působí podpůrně při fyzickém i psychickém vyčerpání a podílí se na zlepšování celkové vitality i odolnosti vůči zátěžovým situacím.

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25 °C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Užití: vnější

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?