Nobilis Tilia Bazalka levandulová 10 ml

Nobilis Tilia Bazalka levandulová 10 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Éterický olej Bazalka levandulová má skvělé zklidňující a hojivé účinky. Bylinná vůně spojující tóny levandule a eukalyptu působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Éterický olej Bazalka levandulová Nobilis Tilia má skvělé zklidňující a hojivé účinky na tělo i mysl. Bylinná vůně spojující tóny levandule a eukalyptu působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích, usnadňuje dýchání i vykašlávání a působí přirozeně protizánětlivě.

Levandulová bazalka harmonizuje činnost horních cest dýchacích, je vhodná při nachlazení, rýmě i astmatu, pomáhá volnému dýchání i vykašlávání. Bazalka působí pozitivně také na pokožku, harmonizuje ji, zklidňuje podráždění a hojí drobná poranění i záněty. Lehká bylinná vůně s tóny levandule, eukalyptu a geránie je vhodná i pro malé děti.

Zklidnění a regenerace

Éterický olej z levandulové bazalky Nobilis Tilia spojuje příznivé účinky obou těchto esencí a dopřeje zklidnění vašemu tělu i mysli. Levandulová bazalka má účinky na nervový systém a pomáhá při širokém spektru obtíží. Tuto esenci oceníte zejména v náročných obdobích a ve chvílích silného nervového vypětí, kdy vám pomůže rychle se zklidnit a uvolní napětí. 

Při rýmě a nachlazení

Bazalka levandulová má významné účinky rovněž na dýchací trakt. Působí podpůrně při zánětech horních cest dýchacích, které pomáhá udržet průchodné a usnadňuje dýchání. Pomáhá uvolňovat nos i vedlejší nosní dutiny, snižuje otoky sliznic a osvěžuje. Zároveň podporuje vykašlávání a je přirozeně antiseptická, takže brání množení mikroorganismů.

Péče o pokožku

Bazalka levandulová ale působí také při chronických onemocněních dýchacích cest, například při astmatu. Je velice vhodná také při použití v kosmetice, neboť zklidňuje pokožku a podporuje její přirozenou regeneraci. Navrací pleti mladistvý vzhled a brání vzniku nedokonalostí. Jemná harmonizující vůně s tóny eukalyptu, geránia a levandule pak revitalizuje vaši mysl.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?