Saloos Brčál 10 ml

Saloos Brčál 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Eseincální olej s výjimečnou svěží vůní ihned zmírní známky únavy a přinese vám vlnu nové energie. Pomáhá harmonizovat tělo i mysl a působí relaxačně.

Saloos Brčál je esenciální olej určený k inhalaci a provonění vašeho domova. Velice vhodné a doporučované je použití do aromalampy, kdy dlouhodobě přinese do vaší domácnosti vlnu nové energie a pomůže zklidnit a osvěžit tělo i mysl. Vůně brčálu je velice svěží s rostlinnými tóny.

Esenciální oleje Saloos jsou skvělým prostředkem k relaxaci. Olej s vůní brčálu prohloubí chvíle vašeho odpočinku a má uklidňující vliv na psychickou i fyzickou stránku organismu. Zmírňuje známky stresu, chronické únavy či nadměrného duševního vypětí. 

Brčál má výrazný revitalizační potenciál a dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru. Pohlcuje nepříjemné pachy a zanechává jen svou čistou aromaterapeutickou esenci, která přináší pocit harmonie a pohody.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: