Pharmacopea Chitomax

Pharmacopea Chitomax

  • Značka: Pharmacopea
  • Balení: 60 tobolek
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 513 Kč

Doplněk stravy Chitomax Pharmacopea obsahuje vysoké množství chitosanu, polysacharidu, který na sebe skvěle váže škodlivé látky usazené v organismu a odvádí je pryč. Chitomax nejenom že napomáhá detoxikaci a očistě celého těla, ale také na sebe váže tuky a je dobrým pomocníkem při redukčních dietách.

Chitosan je přírodní látka, která se získává ze schránek korýšů. V těle na sebe spolehlivě váže škodlivé látky, ale i tuky a přirozenou cestou je odvádí pryč. Chitosan účinkuje již v zažívacím traktu, kde se spojí s tuky a zcela je zneutralizuje. Stejným způsobem na sebe váže i lipidy a žlučové kyseliny. Díky těmto vlastnostem je chitosan vhodný při očistě organismu i hubnutí a udržuje celkové zdraví zažívacího traktu i oběhového systému.

Chitosan totiž harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi, snižuje hladinu špatného cholesterolu a současně podporuje vznik toho dobrého. Kromě toho, podporuje správné trávení, neutralizuje žaludeční šťávy, pomáhá při pálení žáhy a je vhodnou podpůrnou léčbou při žaludečních vředech.

Dávkování: Pro očistu organismu užívejte 1 kapsli večer těsně před spaním a vydatně zapijeme vodou. Jako podpůrný doplněk při redukční dietě konzumujte 1-2 kapsle denně vždy před jídlem a zapijte 200 ml čisté vody.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Chitosan

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Fenuprim

Potravinový doplněk Fenuprim je skvělým pomocníkem pro harmonizaci hladiny krevního cukru. Kombinace pěti přírodních extraktů pomáhá při hubnutí a nadměrném přejídání.