Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio, tablety

  • Bez DPH 200 Kč

Chlorella plus Spirulina Nástroje zdraví je skvělým zdrojem řady vitaminů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek, které podporují psychickou i fyzickou odolnost organismu. Kombinace sladkovodních řas a mořských sinic podporuje činnost štítné žlázy, tvorbu červených krvinek a současně podporuje zdraví pokožky.

Sladkovodní řasy a sinice jsou bohaté na množství vitaminů, obzvlášť vitaminy řady B, ale také kyselinu listovou, enzymy a antioxidanty. Spojení těchto prospěšných látek podporuje psychickou i fyzickou vitalitu celého těla, činí organismus odolnější vůči stresu i zátěžovým náročným situacím.

Kombinace řas a sinic podporuje správnou krvetvorbu i tvorbu červených krvinek, napomáhá činnosti štítné žlázy a působí pozitivně při problematické mladé pleti i nejrůznějších kožních onemocněních. Vysoký podíl rostlinných bílkovin snadno navozuje pocit plného žaludku, a pomáhá tak bojovat proti přejídání i chuti na sladké.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 1-3x denně, vydatně zapijte čistou vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Spirulina, Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, nespavost a stres, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?