Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella plus Spirulina bio, tablety

  • Bez DPH 200 Kč

Chlorella plus Spirulina je skvělým zdrojem řady vitaminů dalších zdraví prospěšných látek. Kombinace řas a sinic podporuje činnost štítné žlázy, tvorbu červených krvinek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chlorella plus Spirulina Nástroje zdraví je skvělým zdrojem řady vitaminů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek, které podporují psychickou i fyzickou odolnost organismu. Kombinace sladkovodních řas a mořských sinic podporuje činnost štítné žlázy, tvorbu červených krvinek a současně podporuje zdraví pokožky.

Sladkovodní řasy a sinice jsou bohaté na množství vitaminů, obzvlášť vitaminy řady B, ale také kyselinu listovou, enzymy a antioxidanty. Spojení těchto prospěšných látek podporuje psychickou i fyzickou vitalitu celého těla, činí organismus odolnější vůči stresu i zátěžovým náročným situacím.

Kombinace řas a sinic podporuje správnou krvetvorbu i tvorbu červených krvinek, napomáhá činnosti štítné žlázy a působí pozitivně při problematické mladé pleti i nejrůznějších kožních onemocněních. Vysoký podíl rostlinných bílkovin snadno navozuje pocit plného žaludku, a pomáhá tak bojovat proti přejídání i chuti na sladké.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 1-3x denně, vydatně zapijte čistou vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?