Superionherbs Cordyceps + Ganoderma Reishi, Spor

Superionherbs Cordyceps + Ganoderma Reishi, Spor

  • Značka: Superionherbs
  • Balení: 2*90 kapslí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Sada Cordyceps a Ganoderma Extrakt přináší účinky tradiční čínské medicíny. Pravidelné užívání prodlužuje a zvyšuje kvalitu života. Kombinované účinky hub příznivě působí na stav organismu, zvyšují jeho obranyschopnost a regenerují jej.

Sada Cordyceps a Ganoderma Extrakt Superionherbs přináší účinky tradiční čínské medicíny. Pravidelné užívání prodlužuje a zvyšuje kvalitu života. Kombinované účinky hub cordyceps a reishi příznivě působí na stav organismu, zvyšují jeho obranyschopnost a regenerují jej.

Cordyceps doplňuje esenci ledvin jing a vzhledem ke svým neobyčejným schopnostem regeneruje náš organismus vyčerpaný nemocemi, léky či fyzickou nebo duševní prací. Reishi je nazývána houbou nesmrtelnosti a je jednou z nejcennějších a nejvyhledávanějších rostlin. Tablety jsou vhodné i pro zdravého člověka jako doplněk stravy udržující celostní zdraví organismu.

Použití: Nejlépe ráno a večer na lačno.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Cordyceps + Ganoderma Reishi, Spor obsahuje produkty:

Vlastnosti

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716, 110 00 Praha 1 Česká republika, www.superionherbs.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?