Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarská bylinná tinktura 50 ml

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarská bylinná tinktura 50 ml

  • Bez DPH 147 Kč

Karlovarská bylinná tinktura je ideální kombinací velmi účinných substancí a má blahodárné osvěžující a revitalizační účinky na pokožku i podpovrchové tělesné partie. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Karlovarská bylinná tinktura od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je ideální kombinací velmi účinných substancí a má blahodárné osvěžující a revitalizační účinky na pokožku i podpovrchové tělesné partie. Mentolový výluh, silice ze smrkového jehličí a silice z máty peprné působí příznivě na kvalitu pleti a dokonale ji čistí. Kromě toho mají navíc tyto látky antimikrobiální a hojivý efekt, takže jsou ideální pro péči o problematickou a aknózní pleť.

Bylinná tinktura je osvědčeným přípravkem pro klasické celkové i končetinové ruční masáže, je vhodná i pro speciální masáže a hodí se také pro lokální obklady a potírání pokožky na vybraných problematických tělesných partiích.

Masáže s karlovarskou bylinnou tinkturou jsou vhodné zejména při akutních stavech po nárazové zátěži, ale i při únavě v průběhu dlouhodobé zátěže. Přispívají k uvolnění namožených končetin, svalů, kloubů, krčních partií, pomáhají při potížích v zádové oblasti a uvolňují napětí v oblasti hlavy.

Použití: Přiměřené množství tinktury naneste na postižené místo a vmasírujte do pokožky. Pro zvýšení účinku poté místo přikryjte suchým ručníkem a nechte v teple alespoň 15 - 20 minut.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol Denat. (70 %) , Aqua, Menthol, Picea Abies Leaf Extract, Mentha Piperita Extract

Možné alergeny: Alcohol Denat., Menthol

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnější

Výrobce: KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o., Sopečná 58, 360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE Česká republika, http://www.provitalit.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?